Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu, Aksaray’da açılışta konuştu Açıklaması

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, seçim beyannamesi çalışmalarını yürüttüklerini ve 2023 seçimlerine çok güçlü halde hazırlandıklarını söyledi.

Sarıeroğlu, Aksaray Belediyesince Hassas Mahallesi’nde yapılan Tapduk Emre Kitap Konağı’nın açılışında, AK Parti’nin belediyecilik anlayışının hizmet ve inşa belediyeciliği olduğunu söz etti.

Kadınları, yaşlıları, gençleri ve çocukları düşünen, imkanları geliştiren bir belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Sarıeroğlu, “AK Parti kimsesizlerin kimi olan, bütün vatandaşlarına el uzatan ve yanında olan bir partidir. AK Parti böyle bir anlayış ve siyasi hareket. Vatandaşlarımıza hizmet sevdası ve aşkla çalışıyoruz.” diye konuştu.

Sarıeroğlu, AK Parti hükümetleri olarak vatandaşlara hizmetleri ulaştırabilmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını anlattı.

AK Parti ve Cumhur İttifakı takımlarının alanda ağır bir biçimde çalışmalar yürüttüklerini aktaran Sarıeroğlu, şöyle konuştu:

“Bu manada yaz devrinde milletvekillerimiz, teşkilatlarımız, belediye liderlerimiz ve her kademede vazife yapan kardeşimiz ağır çalışmalar yürüttü. Son devirde kent buluşmalarıyla hem bölgesel dayanışma hem de kenti tümüyle ele aldığımız programlar yapıyoruz. Artık içerisinden geçtiğimiz devirde Türkiye Yüzyılı vizyonu ile AK Parti iktidarları devrinde ortaya koyulan kültürden sanata, ulaşımdan sıhhate ve toplumsal güvenlikten eğitime kadar her alanda ilmik ilmik işlediğimiz siyasetleri önümüzdeki periyotta inşallah daha ileriye taşıyacak çalışmalar içerisindeyiz.”

“Enflasyon oranlarında da düşme eğilimini göreceğiz”

Sarıeroğlu, vatandaşların isteklerini çok iyi analiz ettiklerini ve bu doğrultuda saha çalışmaları yürüttüklerini ifade etti.

Bu doğrultuda seçim beyannamesinin de yoğun bir hazırlığı içerisinde olduklarını vurgulayan Sarıeroğlu, şunları kaydetti:

“Tüm AK Parti takımları olarak seçim beyannamesi üzerinde çalışıyoruz. 2023 seçimlerine çok güçlü biçimde hazırlanıyoruz. Seçimlere giderken içerisinden geçtiğimiz dünyanın değişim ve dönüşüm süreçlerini çok âlâ formda okuyor ve takip ediyoruz. Artık pandemi sonrası dünyada yeni kurallar var. Yeni bir sistem kelam konusu. Burada inşallah Türkiye’nin iddiasını daha da güçlendirecek adımlar içerisindeyiz. Hayata geçirdiğimiz Türkiye Ekonomi Modeli’nin sonuçlarını almaya başladık. İstihdamla büyüyen bir Türkiye var. İhracatta rekorlarımızı kırıyoruz. Yakın vakitten itibaren enflasyon oranlarında da düşme eğilimini göreceğiz. Vatandaşlarımızın da hissedeceği imkanlar oluşacak.”

Konuşmaların akabinde Sarıeroğlu, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Lideri Cihan Dinçer, AK Parti Aksaray Vilayet Lideri Hüseyin Altınsoy ve başka protokol üyeleriyle açılış kurdelesini kesti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu