Yaşam

Türkiye’nin EURO 2024’teki İlk Maçı Togg’dan Canlı İzlendi

A Milli Futbol Takımımız, EURO 2024‘teki ilk maçında Gürcistan ile karşı karşıya geldi. Arda Güler bu maçta attığı golle turnuva tarihindeki ilk maçında gol atan en genç oyuncu oldu, Ay-Yıldızlılar da ilk defa bir turnuvaya galibiyetle başladı. Bir başka ilk ise Togg’dan geldi. Türkiye’de ilk defa bir maç bir aracın ön panelinden izlendi. 

Togg, kendi sınıfında en büyük bilgi-eğlence ekranına sahip otomobiller arasında yer alıyor. Bu ekran üzerinden D-Smart GO uygulamasına erişebilmek de mümkün oluyor. Togg kullanıcıları böylece Millî Takımımızın maçını canlı olarak takip etme imkanı bulmuş oldular. 

Araç hareket etmiyorsa maç yayını var

Togg ile D-Smart GO, bundan 3 ay önce birlikte çalışmaya karar vermişti. D-Smart, T10X’te erişime açılmıştı. Öte yandan bu sistemde bir şey izlemek için aracın şarj hâlinde ya da park edilmiş durumda olması gerekiyor, yolda giderken bu ekrandan yayın izlenemiyor. 

Bazı Togg kullanıcıları, arabalarının içinde maçlarını izlerken çektikleri görüntüleri sosyal medyada da paylaşmayı ihmal etmedi. Böylece Türkiye’de ilk defa bir maç canlı olarak bir otomobilin bilgi-eğlence ekranı üzerinden takip edilebilmiş oldu. Öte yandan A Millî Futbol Takımı, Gürcistan’ı Mert Müldür, Arda Güler ve Kerem Aktürkoğlu’nun golleriyle 3-1 yenerek turnuvaya galibiyetle giriş yapmış oldu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu