Haber

Tomb Raider’ın iki oyunu ertelendi

Ekim ayının başlarında Crystal Dynamics ve Feral Interactive, iki Tomb Raider oyununun 2022’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Nintendo Switch’te yayınlanacağı doğrulandı. Lara Croft ve The Guardian of Light ve Lara Croft and the Temple of Osiris, serinin 25. yıl dönümünü kutlamak için Switch’e geleceklerdi.

TOMB RAIDER’IN İKİ MAÇI ERTELENDİ

Feral Interactive, Twitter’da Lara Croft and the Guardian of Light ile Lara Croft and the Temple of Osiris’in 2023’te Nintendo Switch’te çıkacağını paylaştı.

LARA CROFT VE IŞIK KORUYUCUSU

Lara Croft and the Guardian of Light, Lara Croft’un yer aldığı bir aksiyon/macera oyunudur. Bu marka uzantısı, Tomb Raider serisinin keşif ve keşif, platform oluşturma ve bulmaca çözme özelliklerini karakter ilerlemesi, eğlenceli hızlı dövüş ve insan işbirliği ve rekabet unsurlarıyla birleştiriyor.

LARA CROFT VE OSIRIS TAPINAĞI

Lara Croft and the Temple of Osiris, eleştirmenlerce beğenilen Lara Croft and the Guardian of Light’ın devamı ve Lara Croft ile ilk dört oyunculu co-op deneyimi. Çarpıcı görsellere ve orijinal bir hikayeye sahip olan oyuncular, tapınağı keşfetmek, Mısır yeraltı dünyasından düşman ordularını yenmek, zor bulmacaları çözmek ve ölümcül tuzaklardan kaçınmak için birlikte çalışmalıdır. Bu arada oyuncular hazine, güçlü eserler ve son övünme hakları için yarışacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu