Yaşam

Melis İşiten ve Ceyhun Fersoy’dan yeni paylaşım: Her gün daha iyi olacağız

DUVAR- Amasya’da tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu tedavi altına alınan oyuncular Melis İşiten ve Ceyhun Fersoy, toplumsal medya hesaplarında hislerini paylaştı.

Bacağı alçıya alınan İşiten, hastanede çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak “Kaybettiklerimiz için her gün daha iyi olacağız. Sevginize bin şükür” tabirlerini kullandı.

‘ÜZÜNTÜMÜ TARİF EDEMEM’

Oyuncu Ceyhun Fersoy ise, kazada hayatını kaybeden meslektaşları Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş’ı andı. “3 değerli dostumuz için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz” diyen Fersoy, şunları söyledi:

“Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum… Güya sinemanın içinde bi sahneyi oynamış üzereydik, Haykırmak isyan etmek istemiyorum, zira 3 kıymetli arkadaşımız bunu istemezdi… Çok kıymetli yol arkadaşlarımı kaybetmenin ıstırabını tanım edemem, Allah düşmanımın başına vermesin… Artık ayağa kalkma zamanı… Güçlenip daha düzgün olmalıyız, olacağız… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum…Arayan ileti atan herkese tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, uygun ki varsınız.
3 kıymetli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz… Onlara ihanet etmeyeceğiz…”

NE OLMUŞTU?

Karadeniz turnesi kapsamında Çorum’da son oyunlarını sahneleyen tiyatro ekibinin içinde bulunduğu, Aykut Bektaş idaresindeki minibüs, Merzifon’un Çaybaşı köyü mevkiinde birebir istikamette seyreden Hacı Ahmet Kılıç idaresindeki kamyonla çarpışmış, kazada minibüsteki Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu hayatını kaybetmişti.

Minibüste bulunan oyuncular Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Filiz Özbek, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu ve Ceyhun Fersoy yaralanmıştı. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu