Yaşam

Marvel Studios İmzalı, Merakla Beklenen ‘The Marvels’ İlk Fragmanı Yayınlandı

Marvel Studios’un sinema tadındaki ‘The Marvels’ filminden ilk fragman paylaşıldı.

Brie Larson ve Samuel L. Jackson’ı yeniden bir araya getiren, yönetmen koltuğunda Nia DaCosta’nın yer aldığı sinema, 10 Kasım 2023’te sinemaseverlerle buluşacak.

Çalınan kimliğine yeniden kavuşan Captain Marvel, hiç ummadığı bir anda güçlerini kaybedecek ve yeni güçler kazanacak, bu da izleyiciyi aksiyon ve eğlence dozu yüksek bir maceraya davet edecek.

Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Samuel L. Jackson, Zawe AshtonVe Park Seo Joonoynadığı, yönettiği Nia DaCostave senaryo DaCosta ile yazılmıştır. elissa karasikVe Zeb Kuyularıtarafından yazılmıştır “Harikalar”Merakla beklenen ilk fragman yayınlandı.

Bu yılın sonunda, Nick Fury ile çıkmak büyük bir mesele olacak, gerçek şu ki, 10 Kasım Carol Danvers, namı diğer Captain Marvel, despot Kree tarafından çalınan kimliğini geri kazanır ve Glorious Intelligence’tan intikam alır. Ancak beklenmedik bir olayın sonucu olarak Carol, istikrarsız bir dünyanın yükünü taşımaktadır. Göreviyle bir Kree devrimcisine bağlı olarak alışılmadık bir solucan deliğine gönderilmek, hayatını sonsuza dek değiştirecek. Burada Carol’ın güçleri, Jersey City hayranı Kamala Khan, namı diğer Ms. Marvel ve Carol’ın düşmüş diğer yeğeni SABER astronotu Kaptan Monica Rambeau ile karışıyor. Bu sürpriz üçlü birlikte hareket ederek evreni kurtarmaya çalışacak.

Sinemaseverleri Marvel’ın renkli ve aksiyon dolu dünyasına davet ediyor. “Harikalar”10 Kasım’da buluşmak için geri sayım başladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu