Haber

İstanbul’da park halindeki araç vuruldu

İstanbul’un Pınar Mahallesi’nde kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, görüntülü arayıp onay aldıktan sonra park halindeki araca ateş etti. İlginç anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay, gece saatlerinde Esenyurt’un Pınar Mahallesi’nde meydana geldi. Tezlere göre Nadir Doğan isimli özel sektör çalışanı, aracını tanımadığı bir vatandaş tarafından kurşunlandı. Gece saatlerinde mermi sesini duyan komşuları, adama haber verdi. Doğan ise konuttan çıkıp arabasının vurulduğunu görünce polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kameralarını inceleyerek şahsı yakalamaya başladı.

Doğan, yaşanan anları anlatarak, “Eve geldim, dışarıdan mermi sesleri geldi. Gece bu bölgeden silah sesleri çok geldiği için umursamadım. Yarım saat sonra aracınız bozuk diye komşum aradı. Vuruluyor.Kamera görüntüleri de var.Kişi görüntülü arıyor birinden onay alıyor.Benim bildiğim bir husumeti yok.Yani var. Devletten talebim yakalanmasıdır. Öncesi ve sonrasında kimse aramadı” dedi.

Görüntülü görüşme ile onaylandı

Olay anı saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen anlarda, araca tabancayla saldıran tetikçi olduğu düşünülen şahıs, ateş etmeden önce manzaralı birini arayarak aracı gösterip onay aldı. Görüntülerde ayrıca şahsın silahının sıkışması ve silahını değiştirmesi de yer aldı. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu