Yaşam

Eski Survivor yarışmacısı Sema Aydemir Survivor’a katılıyor!

Survivor’da yoğun günler yaşanırken yarışa dahil olacak isimlerden biri daha belli oldu. Sema Aydemir Survivor’a katıldı.

Survivor Türkiye tarihinde 3 kez yarışmaya katılan Sema Aydemir bu kez Survivor All Star yarışına katılacak. Dün akşam ekranlarda yaşanan tatsız olayların ardından farklı yarışmacıların isimleri de gündeme gelmeye başladı. Bunun en önemli nedeni ise Nagihan Karadere gibi bazı isimlerin diskalifiye edileceğinin iddia edilmesi. Bu iddiaların dışında sağlamlık kazanan durumlardan biri de Sema Aydemir’in yarışmaya katılacağı oldu.

Eski Survivor yarışmacısı Sema Aydemir Survivor’a katılıyor!

Sema Aydemir Survivor’a katılacak

Survivor tarihinde Acun Ilıcalı’nın sinirlendiği bir an yaşanmazken, dün geceki maçlar yarışma tarihine geçti. Olayların hemen ardından Sema Aydemir’in yaptığı paylaşım, akşam yaşananlarla ilişkilendirildi. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Sema da “Acil görev emri” diyerek üstü kapalı bir açıklama yaptı.

3 Kez Katıldık

İlk olarak 2017 yılında yarışa katılan Sema, daha sonra 2018 ve 2022 yıllarında da yarışa katılmıştır. Başarılı isimlerden Sema Aydemir’in kız kardeşi Seda ise mavi takımda yer almaktadır. Bu nedenle Sema’nın yarışmaya kırmızı grupta katılması bekleniyor. Sema’nın hangi takımda yer alacağı ve Sema ile birlikte diğer yarışmacıların da yarışmaya dahil edilip edilmeyeceği bu akşam yayınlanacak yeni bölümde belli olacak. Yayınlanan fragmanda bu duruma ilişkin herhangi bir detaya yer verilmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu