Haber

Çılgın Loto Sonuçları Açıklandı: 24 Mayıs Çarşamba Sayısal Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu hafta da kazandırmaya devam ediyor. Son zamanların en çok tercih edilen baht oyunları arasında yer alan Sayısal Loto, her hafta çekilişe katılan talihlilere büyük ikramiyeler sunuyor. Vatandaşlar bugün çekilen Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını en hızlı şekilde öğrenmenin yolunu aramaya başladı. Peki Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 24 Mayıs Çarşamba Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar…

Haftanın ikinci Çılgın Loto çekilişinde ikramiye heyecanı sürerken gözler sonuçlara çevrildi.

Çılgın Sayısal Loto çekilişine katılan vatandaşlar, çekilişin ardından sonuçları merak etmeye başladı. Büyük ikramiye hayali kuran vatandaşlar Sayısal Loto sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığını merak ediyor.

24 Mayıs Çarşamba Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto çekilişinde bugün de büyük ikramiye heyecanı yaşanıyor. Milli Piyango İdaresi tarafından canlı olarak gerçekleştirilen çekiliş sonuçları belli oldu. Sonuçlara MPİ’nin resmi sitesinden veya aşağıdaki sonuç ekranından ulaşabilirsiniz.

Çılgın Sayı Lotosu

24 Mayıs Çarşamba Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Ekranı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu