Haber

Çağdaş Bodrum Spor, Beşiktaş maçında galibiyet arıyor

Fırat AKAY/BODRUM,

Çağdaş Bodrum, BASKETBOL Süper Lig’de bu sezon 6 maçta 2. galibiyetini geçtiğimiz hafta Büyükçekmece’yi yenerek elde etti. Spor Taraftarın desteğiyle pazar günü Beşiktaş’ı evinde yenmek istiyorlar. Kulüpte uzun süre görev yapan ve Tolga Tekinalp’in ayrılmasının ardından genel menajerlik görevini üstlenen Onur Aksoy, “Takımın ilk kurulduğu günden bu yana görevdeyim. Bu takımda olduğum için çok mutluyum. Çağdaş Bodrum Spor olarak TB2L’de 20 ay gibi kısa bir sürede Süper Lig’e yükseldik.” “Başarı elde ettik. Bu başarıda öncelikle kulüp başkanımız Dağlarca Çağlar ve Çağdaş Holding’in arkamızda büyük desteği var” dedi.

Aksoy, “Süper Lig’de ilk yılımız olması ve takımın yeni kurulmuş bir takım olması nedeniyle bir adaptasyon sürecimiz var” dedi. “Bundan sonra hedefimiz ligde kalıcı olmak ve kalıcılığımızı sürdürmek. Bu arada kurulduğumuz yıldan bu yana en büyük yatırımı gençlerimize yaptık. Çok güçlü bir altyapı kurduk. En büyük yatırımımız Amacımız A Grubumuzu oradan gelen genç oyuncularla desteklemek” dedi.

“AİLE OLMAYI BAŞARDIK”

Genel Müdür Onur Aksoy, “Kulüp liderimizin en değerli sözlerinden ve dileklerinden biri her zaman iyi bir aile olmak olmuştur. Yani burada gerçek bir aile olmayı başardık. Bunun ilk adımının da buradan geldiğini düşünüyorum. Liderimiz bize aile olarak hep böyle baktı.” “O da ilgilendi. Takım sporlarında en önemli şey önce aile olmak, sonra takım olmaktır. İlk günden beri bunu başardığımızı düşünüyorum” dedi.

Lige zorlu bir fikstürle başladıklarını belirten Aksoy, “Asıl fikstür bundan sonra başlıyor diyebiliriz. Çünkü bundan sonrası bizim için çok önemli. Oynadığımız maçları galibiyetle tamamladık. Artık bundan sonra” dedi. Her zaman olduğu gibi Beşiktaş maçı da dahil tüm maçları kazanmak için sahaya çıkacağız.” .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu