Yaşam

Başlamadan Bitti: TRT 1’in Yeni Sezon Dizilerinden Biri İptal Oldu

Yaz dizisi ile Haziran ayında başlayan dönemin en başarılı kanallarından biri olan TRT 1, yeni yayın döneminde de bu başarıyı devam ettirmek için hızla çalışmalara başladı. Yeni dönem için orijinal dizi anlaşmaları yapan TRT 1’in en tartışmalı yapımlarından biri daha başlamadan iptal edildi.

KAYNAK: Birsen Altuntaş

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/t…

Açıkta en iyi reytingleri yaz dizileriyle alan TRT 1, yeni yayın dönemi için hızla kolları sıvadı ve yeni anlaşmalara başladı.

Dönemin ünlü dizileri Teşkilat, Gönül Dağ ve Alparslan Büyük Selçuk’a yeni yayın döneminde devam etme kararı alan TRT 1, yeni dizi anlaşması için Al Sancak dizisini iptal etti.

TRT 1’in yeni yayın döneminde ekranlarda olacak Ağlayan Gelin dizisi için son kararını sezon içerisinde veren Al Sancak, final bölümü olmadan ekranlara veda etti.

Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Ağlayan Gelin için çalışmalar hızla devam ederken beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Irmak Erdem’in yazdığı dizi son anda iptal oldu.

Bütçe konusunda anlaşmaya varılamadığı için dizinin iptal edildiği söylenirken, dizinin kaderinin önümüzdeki günlerde değişip değişmeyeceği netlik kazanmadı.

Dizi, zorla evlendirildiği düğünden kaçan Yeşil adlı genç kızın dramını futbol ideolojisi çerçevesinde farklı bir dille anlatıyordu.

ilgazajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu