Haber

Amine Gülşe ve Mesut Özil aşk yaşadı

2014 Miss Turkey birincisi Amine Gülşe, 2019 yılında eski futbolcu Mesut Özil ile muhteşem bir düğün yapmıştı. Çift, evliliklerini iki çocukla taçlandırmıştı.

3 milyon takipçi

Eda ve Ela adında iki kızı olan çift, evliliklerinde bir yılı daha geride bıraktı. Amine Gülşe, evliliklerinin 4. yılını 3 milyon takipçili Instagram sayfasında yaptığı sevgi dolu paylaşımla kutladı.

kalbine çıkartma

Mesut Özil ile evlendiği günden itibaren damat ve gelinlikli fotoğrafını paylaşan Gülşe, “Bir ömür böyle aşkla yan yana yürüyelim diğer yarım. Seni çok seviyorum güzelim. 07.06.2019” sürüm düşürme Tescilli hoşun, eşinin kullanıcı adını kalbine etiketlediği dikkatlerden kaçmadı. Ünlü ismin paylaşımı takipçilerinden binlerce beğeni aldı.

“Hayallerimin kadınıyla evlendim”

Mesut Özil, dördüncü evlilik yıldönümlerinde düğünden bir fotoğraf paylaşarak şu romantik notu düştü: “Dört yıl önce bugün hayatımın en özel günlerinden biriydi. hayallerimin kadınıyla evlendim ! Her zaman yanımda olduğun ve bana iki harika ve güzel çocuk verdiğin için teşekkür ederim! Daima: Bay ve Bayan Özil.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu